LAJMI I FUNDIT:

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez dukej po aq magjepsëse si kurrë më parë teksa iu bashkua të dashurit të saj Cristiano Ronaldo në një event të Minerales de Avila në Madrid të mërkurën.

Reklama

29-vjeçarja shfaqi figurën e saj të formësuar me një mini-fustan lëkure gri, të cilën e përshtati me një palë çizme bezhë deri në gju.

Georgina e kompletoi pamjen e saj me një xhaketë xhins të errët të shtrirë mbi supe, ndërsa kishte edhe një çantë “Birkin”.

Bukuroshja brune i la flokët në një ndarje në mes, të stiluara me një bisht elegant dhe një makijazh të theksuar.

Georgia kompletoi veshjen e saj me një palë vathë verbues diamanti, një gjerdan kryq varëse dhe një përzgjedhje unazash.

Ajo ishte ulur në audiencë ndërsa partneri i saj iu drejtua atyre në një panel.

Të gjitha lajmet nga Georgina Rodriguez
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Georgina Rodriguez

Cristiano dukej elegant me një xhaketë sportive ngjyrë bezhë, të cilën e veshi mbi një bluzë të thjeshtë të bardhë me një palë vathë të markës së tij.

Në fillim të kësaj jave, Georgina shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotosh nga ditëlindja e 6-të e saj, Mateo dhe Eva Maria.

Georgina dukej mahnitëset ndërsa shkëlqente në një sërë fotosh pranë partnerit të saj 38 vjeç, binjakëve, vajzës së tyre të vogël Bella, 14 muajshe dhe djalit të futbollistit më të madh, Cristiano Jr, 13 vjeç.

Georgina dhe legjenda e futbollit, Cristiano, dukeshin të lumtur teksa festonin ditën e veçantë të binjakëve – të cilët i mirëpritën përmes një nëne surrogate në vitin 2017. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Mediat gjermane akuzojnë Loredanën për formën skandaloze të Karim Adeyemi

Magazina
Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Kiara Tito mahnit me fotot e reja në Instagram

Magazina
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Publikohet trailer-i i “Argylle”: Dua Lipa mahnit me një fustan të shkurtër ari teksa shfaqet joshëse përkrah Henry Cavill

Magazina
Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një nga videot e fundit duke vënë në pah fizikun atraktiv

Magazina
Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Publikon fotografi duke marrë trajtim pas problemeve shëndetësore, Wanda Nara: Frika e pritjes së një rezultati

Magazina
Kalo në kategori