LAJMI I FUNDIT:

Gazetarja australiane po raportonte për ndeshjen e ragbit, tifozja ngrit bluzën lart dhe tregon gjinjtë

Gazetarja australiane po raportonte për ndeshjen e ragbit, tifozja ngrit bluzën lart dhe tregon gjinjtë

Një tifoze e flaktë e ragbit në Perth të Australisë, është bërë hit në internet për shkak të një veprimi.

Gjithçka ndodhi kur gazetarja sportive po raportonte për ngjarjen e madhe sportive para stadiumit, transmeton Telegrafi.

E një fanse e flaktë e këtij sporti, nuk hezitoi që ta ngrit lart bluzën dhe t’i tregojë gjinjtë.

Është interesant se pavarësisht që ekipi i saj i preferuar kishte pësuar humbje të thellë, ajo dukej e lumtur dhe vazhdimisht këndonte.

Madje në një moment iu afrua kamerës dhe prapa shpinës së gazetares zbuloi gjinjtë. Pamjet e këtij momenti janë bërë virale në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Skandal në Francë: Gratë e zhveshura viheshin në radhë për të bërë seks me presidentin Jacques Chirac

Interesante
Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Braziliani i martuar me gjashtë gra, planifikon të bëjë fëmijë me secilën

Interesante
Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Mjekja e mori kastorin në shtëpi për rehabilitim - shikoni se si ai e ndërton një 'digë'

Fun
Lopa në Angli bëhet virale, bëhet kinse po fle në kohën e mjeljes

Lopa në Angli bëhet virale, bëhet kinse po fle në kohën e mjeljes

Interesante
Burri nga Maryland fiton dy çmime të mëdha lotarie për vetëm brenda një jave

Burri nga Maryland fiton dy çmime të mëdha lotarie për vetëm brenda një jave

Interesante
Gjatë shëtitjes hasi në një copëz “guri” që peshonte 4.6 kilogramë, doli të ketë 2.6 kilogramë ar – australiani rrëfen momentin interesant

Gjatë shëtitjes hasi në një copëz “guri” që peshonte 4.6 kilogramë, doli të ketë 2.6 kilogramë ar – australiani rrëfen momentin interesant

Interesante
Kalo në kategori