Gashi po vazhdon të bëjë karrierë prej këngëtari përtej oqeanit Atlantik, Shtetet e Bashkuara.

Reperi shqiptar javë më parë ka sjell këngën më të re të titulluar “My Year”, i cili u mirëprit prej fansave të tij.

Ai vazhdon të jetë aktiv edhe në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundi, këngëtari që në realitet quhet Labinot Gashi, ka shtuar në trup një tatuazh të ri që ka të bëjë me vendlindjen.

Rep-artisti në barkun e ekspozuar në rrjetet sociale tregon se ka shkruar Kosovo gjersa në afërsi të kërthizës ka vizatuar edhe një lugë.

Këngëtari ditë më parë ka zbuluar se ka incizuar këngën e parë latine “Incizova këngën e parë latine dhe videoklipin në Kolumbi. Shpresoj që do t’u pëlqejë”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Drop a 👐🏼 4 Me

A post shared by GASHi (@gashi) on May 13, 2019 at 11:27pm PDT