LAJMI I FUNDIT:

“France”, kënga më e re nga Ozzy

“France”, kënga më e re nga Ozzy
Foto: Ozzy 41/YouTube

Reperi i ri i estradës, Ozzy, ka prezantuara para publiku projektin e tij më të ri muzikor.

“France” titullohet kënga e tij e re, e cila është ritmike e zhanrit rep.


Muzika është realizuar nga Coco Music dhe Tino Beats, gjersa për tekstin është kujdesur vet interpretuesi i këngës.

Foto: Ozzy 41/YouTube

“France” është vizualizuar edhe me një klip, i cili është xhiruar në pjesën më të madhe në Prishtinë – përkatësisht pranë stadiumit “Fadil Vokrri”.

Ana vizuale i është besuar produksionit SetonScreen. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori