0Shares

Shumica e çifteve luten që të mos bie shi në ditën e tyre të dasmës, por këta të porsamartuar e shijuan në maksimum ditën e dasmës së tyre, në një ditë speciale me dëborë.

Dëshira e Carly dhe Chris Atwill për dëborë u realizua, dhe dasma e tyre u kthye në një dasmë përrallore-dimërore.

Fotografi i dasmës së tyre, Paul Liddement, kapi fotografitë më të bukura që mund të kapen ndonjëherë të ndonjë çifti të martuar, transmeton lajmi.net.

Pamjet janë madhështore, vetëm shikoni ato më poshtë.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)