Është publikuar formacioni i dështuar i javës së 34 të kampionatit anglez.

Ndeshjet e javës së 34 të Ligës Premier kanë sjell duele interesante, ku kanë ra në sy të mirë futbollistë cilësor me talentin e tyre.

Megjithatë, ka pasur edhe nga ata të cilët kanë dështuar t’i tregojnë vlerat e tyre, duke u bërë shkas i humbjeve të skuadrës së tyre me ndonjë gabim eventual.

Mourinho: City përfundon në Top 4, ne dhe skuadrat tjera duhet të luftojmë deri në fund Mourinho: City përfundon në Top 4, ne dhe skuadrat tjera duhet të luftojmë deri në fund

Portali i njohur “Goal.com” ka publikuar formacion e dështuar të javës në Ligën Premier, ku dominohet nga tre futbollistë të Manchester Unitedit dhe Southamptonit, duke u pasuar me dy të Leicester Cityt.

Më poshtë keni formacionin e dështuar të javës të publikuar nga portali i njohur sportiv britanik. /Telegrafi/