Xhiroja e 21-të e Serie A e gjen Milanin në udhëtim te skuadra e Brescia.

Milan synon tri pikët për të vazhduar luftën për një vend në zonën evropiane.

Ndeshja mes Brescia dhe Milan do të luhet me fillim nga ora 20:45.

Brescia futet në këtë ndeshje pa Mario Balotellin, ndërsa në sulm do të jetë Aye.

Në anën tjetër Milani vazhdon t’i besoj dyshes Leao – Ibrahimovic.


Brescia: Joronen; Sabelli, Cistana, Chancellor, Mateju; Bisoli, Tonali, Dessena; Romulo; Torregrossa, Aye.

Milan: G Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Castillejo, Kessie, Bennacer, Calhanoglu; Leao, Ibrahimovic.


/Telegrafi/