0Shares

Liverpooli do t’i kthehet aksionit në Ligën e Kampionëve pas një kohe të gjatë.

Klubi anglez do të ketë sfidë të vështirë në shtëpi ndaj Sevillas.

Lajmet e fundit rreth Ligës së Kampionëve Lajmet e fundit rreth Ligës së Kampionëve

Për këtë duel jashtë mbetet Lallana për një lëndim në kofshë, kurse Salah është në dyshim për shkak ët një gripi.

Te Sevilla nuk luajnë Nolito për kofshë dhe Geis për formë fizike.

Liverpool: Karius; Gomez, Lovren, Matip, Robertson; Can, Henderson, Wijnaldum; Coutinho, Firmino, Mané
Out: Lallana (thigh)

Sevilla: Rico; Mercado, Kjær, Pareja, Escudero; N’Zonzi; Jesús Navas, Ganso, Pizarro, Correa; Ben Yedder

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)