Ky është momenti tronditës kur një grumbull fishekzjarrësh u futën brenda një banjoje, në një shaka të rrezikshme që kujton një incident të ngjashëm në të cilin ishte i përfshirë futbollisti kontravers Mario Barotelli.

Pamjet të cilat thuhet se janë filmuar në Coventry, Angli, përcjell Telegrafi, tregojnë një burrë që ndezë fishekzjarrët përpara se të fshihej pas një perde dushi.

Fishekzjarrët shihen duke kërcyer drejt një muri, përpara se të ketë një shpërthim të zhurmshëm dhe dramatik.

Ish sulmuesi i Liverpoolit dhe Manchester Cityt, Mario Balotelli u detyrua të largohej nga shtëpia e tij Cheshire në vitin 2011 pasi një zjarr përfshiu shtëpinë e tij duke shkaktuar dëme prej 400,000 funtesh.

Ai më pas tha se një mik kishte lëshuar fishekzjarrët në banjë, duke shkaktuar një zjarr që pothuajse i dogji tërë rezidencën. /Telegrafi/