LAJMI I FUNDIT:

Finalja e Big Brother VIP – ish-banorët shkëlqejnë gjatë parakalimit në tapetin e kuq

Finalja e Big Brother VIP – ish-banorët shkëlqejnë gjatë parakalimit në tapetin e kuq
Reklama

Sonte (18 shkurt) po mbahet finalja e Big Brother VIP që pritet të shpall fituesin pas 136 ditësh.

Para fillimit të spektaklit ish-banorët kanë parakaluar në tapetin e kuq që është vendosur para hyrjes në sallën ku mbahet finalja.


Ish-banorët po shkëlqejnë me dukjen plot elegancë dhe stil, ndërsa u ndalën për të pozuar bashkë me njëri-tjetrin.

Foto: Monika Lubonja/Top Channel

Ndërsa fansat e shumtë  po presin me padurim shpalljen e fituesit, produksioni thuhet se gjithashtu ka përgatitu edhe shumë befasi të tjera për katër finalistët.

Përfundon Big Brother VIP me fitues Ilir Shaqirin - gjithçka që ndodhi në natën finale të spektaklit shumë të shikuar
Lexo po ashtu Përfundon Big Brother VIP me fitues Ilir Shaqirin - gjithçka që ndodhi në natën finale të spektaklit shumë të shikuar

Kujtojmë që pretendentët për të fituar këtë çmim janë finalistët: aktori Donald Veshaj, balerini Ilir Shaqiri, prezantuesja Einxhel Shkira dhe modelja Beniada Nishani (Jakic).

Foto: Beatrix Ramosaj/Top Channel

Çmimi për fituesin është 115 mijë euro, ndërsa tre finalistët e tjerë do të shpërblehen me 10 mijë euro secili. /Telegrafi/

Foto: Fifi/Top Channel

Foto: Granit Cana/Top Channel

Foto: Semi Jaupaj/Top Channel

Foto: Kledi Hysa, DJ Dagz dhe PM dhe Elhaid Cufi

Foto: Big Mama dhe Kledi Hysa/Top Channel

Foto: Arbër Sulstarova/Top Channel

Foto: Sabiani/Top Channel

Foto: Tan Brama/Top Channel

Foto: Paloma/Top Channel

Foto: DJ PM dhe Sarah Berisha/Top Channel

Foto: Ardit Çuni/Top Channel

Foto: Sheila Haxhiraj/Top Channel

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës "Porsche", nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori