LAJMI I FUNDIT:

Fifi bëhet nënë për herë të parë

Fifi bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, është bërë nënë për herë të parë.

Reklama

Ajo dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni shqiptar, Adis Patushi, kanë mirëpritur një djalë së bashku.

Lajmin e ka bërë të ditur me anë të një postimi që ka shpërndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Artistja e njohur ka zbuluar edhe emrin e veçantë të të birit, Theo Mal.

Fifi zbulon gjininë e foshnjës, bashkë me Adisin po presin një djalë
Lexo po ashtu Fifi zbulon gjininë e foshnjës, bashkë me Adisin po presin një djalë

“Evladi – Theo Mal Patushi. 25.04.2023”, ka shkruar ajo.

Urimet qenë të menjëhershme në pjesën për komente nga miqtë e fansat e dyshes.

Ndonëse ky është fëmija i parë i Fifit, Adisi ka edhe një djalë nga marrëdhënia e mëparshme me modelen Adrola Dushi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori