LAJMI I FUNDIT:

Festim i çuditshëm për golin e dytë mes Perottit dhe El Shaarawyt (Video)

Festim i çuditshëm për golin e dytë mes Perottit dhe El Shaarawyt (Video)

Duket se lojtarët e Romës i janë gëzuar më shumë se që duhet golit të dytë të Stephan El Shaarawyt.

Reklama

E më së shumti ju gëzua Diego Perotti, i cili shkoi në turmën festuese të bashkëlojtarëve, duke bërë një gjest të pahijshëm në prapanicën e El Shaaraëyt.

Ky gjest i Perottit është bërë hit në rrjetet sociale.

Nuk dihet ende orientimi seksual i dyshes Perotti – El Shaarawy, por nuk është rasti i parë në futbollin evropian. /Telegrafi/