LAJMI I FUNDIT:

Faza e parë e biletave të festivalit “Moving City” ka përfunduar

Faza e parë e biletave të festivalit “Moving City” ka përfunduar

Edhe pak jave kanë mbetur deri në festivalin Moving City.

Në qendër të Tiranës na pret Sven Vath, një ndër DJ-të më të njohur të skenës së techno-s. Me lëvizjet e tij inovative dhe rolin e tij si ikonë e kulturës bashkëkohore, Sven Vath do të sjellë një frymë të freskët në Festivalin “Moving City”, duke e bërë atë një përvojë të jashtëzakonshme.


Për herë të dytë radhazi, sheshi “Skënderbej” do të transformohet në një ambient krejtësisht tjetër, duke u udhëhequr nga magjia e muzikës së Sven Väth-it, Gianni Callipari dhe All Shadow për të jetuar një eksperiencë të jashtëzakonshme që do të na çojë në një udhëtim të papërshkrueshëm.

Ndërkaq sa i përket biletave, faza e pare ka përfunduar dhe tani gjeni biletat e fazes së dytë. Biletat mund t’i blini online në:

Gjithashtu tek partnerët për shitjen e biletave:RAVE TRAVEL & GO WILD

Çmimi për një biletë është vetëm 30 euro dhe të gjitha detajet e lajmet tjera mund t’i ndiqni nga në Facebook dhe Instagram.

Në trend Magazina

Më shumë
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Magazina
U përfol për krisje të lidhjes së tyre: Graciano flet për herë të parë për raportin me Argjirën, pas rihyrjes në BBVA

U përfol për krisje të lidhjes së tyre: Graciano flet për herë të parë për raportin me Argjirën, pas rihyrjes në BBVA

Magazina
Kalo në kategori