Gjatë një koncerti në Spille të Kavajës, një fans nuk e ka përmbajtur veten kur ka patur para syve asetet e Çiljetës.

Këngëtarja ka qenë e ulur në një karrige pas performancës dhe djali pas saj duket sikur po e përpin me sy.

“Pa ty jetoj”, duet nga Çiljeta dhe Alores (Video) “Pa ty jetoj”, duet nga Çiljeta dhe Alores (Video)

Ai ia ka ngjitur dorën kaq pranë vitheve sa të jep përshtypjen sikur po e prek. Dora e djalit mbulohet nga krahu i karriges por të pranishmit kanë mbetur të habitur nga gjesti i tij.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Fansi i fut duret Ciljetes ne nje koncert ne spille. Kjo foto eshte bere ne nje lokal ne spille ne plazh ne daten 19”./JOQ/