Një fans i motrave Kardashian ka publikuar një video në rrjetet sociale, e cila është bërë hit në internet.

Ai ka vendosur që në kokën e tij t’i ketë pesë motrat e familjes së famshme.

(Foto: InstaStory/kimkardashian)

Një parukier i ka krijuar në mënyrë të përsosur fytyrat e Kim, Kourtney, Khloe, Kendall dhe Kylie rreth e rrotull kokës.

Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian Të gjitha lajmet nga Kim Kardashian

Nuk dihet ende nëse është një eksperiment, por flitet se ai është fans i çmendur i klanit Kardashian/Jenner.

(Foto: InstaStory/kimkardashian)

Imazhet tërhoqën edhe vëmendjen e motrave të popullarizuara, të cilat e shpërndanë në profilet e tyre në rrjetet e tyre sociale.