LAJMI I FUNDIT:

Është vetëm 7-vjeçare, por e pëlqen alpinizmin, lundrimin dhe ngasjen e motoçikletave

Është vetëm 7-vjeçare, por e pëlqen alpinizmin, lundrimin dhe ngasjen e motoçikletave

Një vajzë 7-vjeçare ka arritur të pushtoj ballinat e revistave botërore, kjo për faktin se ka shprehur interesim të madh për alpinizmin, lundrimin dhe ngasjen e motoçikletave në terrene malore.

Reklama

Të gjitha këto sporte i praktikon falë nënës së saj e cila është një aventuriere, që i pëlqen sportet ekstreme dhe udhëton nëpër botë për të realizuar ëndrrat e saj, transmeton Telegrafi.

Lolak Bloam që jeton në një anije në afërsi të Battersea në jugperëndim të Londrës së bashku me të ëmën Stephanie, 33-vjeçe, thotë se i pëlqejnë aventurat që kur e ëma e saj e kishte marrë me vete për një shëtitje me motoçikletë.

Kurse ish-bashkëthemeluesja e “Filthy Cute London”, Stephanie ka deklaruar se kishte filluar më seriozisht të merret me sporte ekstreme që kur vajza e saj u lind, duke u bërë kështu një person hiperaktiv. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Brenda ‘pallatit fantazmë’ të braktisur në Bali, të cilin vendasit e shmangin dëshpërimisht për shkak të shpirtrave

Interesante
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Australiani kap një krijesë që nuk ishte parë për 130 vjet

Interesante
Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Një foto e një çifti në pritje të një fëmije është bërë virale: A vini re ndonjë gjë të pazakontë?

Fun
Përpiu tri bretkosa për ‘shërim’, i nxjerrin nga gjoksi parazitin e gjatë 13 centimetra (Foto)

Përpiu tri bretkosa për ‘shërim’, i nxjerrin nga gjoksi parazitin e gjatë 13 centimetra (Foto)

Interesante
Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Nëse do të shfrytëzohej VAR-i në një marrëdhënie, atëherë do të dukej kështu!

Fun
Kalo në kategori