Edhe në moshën 48 vjeçare, Heidi Klum guxon të pozojë e zhveshur.

Modelja gjermane ka vazhduar me publikimin e imazheve ngacmuese në rrjetet sociale, ndërsa kësaj radhe ka ardhur e zhveshur në pjesën e sipërme.

Duke penguar ekspozimin e tërësishëm të gjoksit, ajo është shfaqur e buzëqeshur, ndërsa në përshkrim ka thënë se këtë buzëqeshje e ka nga bashkëshorti i saj, Tom Kaulitz.

(Foto: Instagram/heidiklum)

Shpirti i saj rinor, trupi i skalitur dhe pak vrazhdësi dhe guxim dalin në pah, ndërsa sikurse në postimet e mëparshme provokuese, Heidi e ka ndaluar opsionin e komentimit.

Heidi Klum ndan video teksa shkëmben puthje me Tom Kaulitz Heidi Klum ndan video teksa shkëmben puthje me Tom Kaulitz

Të kujtojmë, modelja e famshme dhe i zgjedhuri i saj 17 vjeç më i ri, muzikanti Tom Kaulitz nga grupi “Tokio Hotel”, u martuan në vitin 2019. /Telegrafi/