0Shares

Këngëtari Ermal Fejzullahu është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nga publiku shqiptar.

Ditë më parë, përmes rrjeteve sociale, këngëtari bëri të ditur se këto ditë ka ndërmarrë një hap të ri në jetën e tij.

Ermal Fejzullahu vazhdon të jetë shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Burimi i fotos: Instagram

Bëhet fjalë për humbjen e peshës, kjo pasi Ermali është përkushtuar shumë këto ditë që të fokusohet në dietë dhe aktivitet të shtuar fizik.

Ai ka treguar se këtë mision e ka marrë vërtet seriozisht.

Ermal Fejzullahu e ka marrë seriozisht dobësimin (Foto) Ermal Fejzullahu e ka marrë seriozisht dobësimin (Foto)

Në imazhin e fundit të publikuar në InstaStory, këngëtari Fejzullahu i ka prezantuar fansat me një prej ambienteve më relaksuese të shtëpisë së tij.

Bëhet fjalë për saunën, të cilën Ermali e ka në shtëpi, dhe e cila është një ndihmesë e madhe për ata që duan të bien në peshë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Me këtë përkushtim kaq të madh, duket se këngëtarin do ta shohim më në formë në klipin e tij të ri. /Telegrafi/

Ermal Fejzullahu prezanton një nga ambientet më relaksuese të shtëpisë së tij. Burimi i fotos: InstaStory

 

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)