LAJMI I FUNDIT:

Era Istrefi krah emrave të njohur botëror në festivalin e famshëm në Rumani

Era Istrefi krah emrave të njohur botëror në festivalin e famshëm në Rumani

Këngëtarja Era Istrefi është shumë aktive kohëve të fundit.

Reklama

Flitet se në muajin korrik ajo do të sjellë këngën e re, ndërsa do të jetë e pranishme edhe në disa koncerte dhe festivale.

Së fundmi, është bërë e ditur se ajo do të performojë në festivalin UNTOLD në Rumani.

Era Istrefi edhe zyrtarisht vazhdon kontratën e majme
Lexo po ashtu Era Istrefi edhe zyrtarisht vazhdon kontratën e majme

Në këtë festival përveç Erës, konkurrojnë edhe emra të tjerë të njohur botërorë si: Charli XCX, Elle Exxe, Ellie Goulding, Martin Garrix.

Festivali mbahet nga data 3 gush, deri më 6 gusht, ndërsa në vitin 2015, UNTOLD kishte fituar çmimin si festivali më i mirë në Çmimet Evropiane Muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori