LAJMI I FUNDIT:

Era Istrefi duket provokuese teksa thekson format trupore në pozat e reja

Era Istrefi duket provokuese teksa thekson format trupore në pozat e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi është padyshim ndër emrat më të përfolur në media rozë.

Artistja mbetet aktive me projekte dhe të tjera angazhime profesionale pa lënë anash rrjetet sociale.

Autorja e “Bebe” herë pas here për fansat sjell imazhe dhe fotosesione të ndryshme dhe njëjtë ka vepruar edhe së fundmi.

Foto: ERa Istrefi/Instagram

Era publikoi disa fotot në të cilat dukej me shumë stil dhe tejet joshëse, ndërsa theksoi linjat e formësuar të trupit.

Në këtë paraqitje, Era shihet e veshur me një kostum lëkure me ngjyrë të zezë, që përbëhej nga një bluzë e shkurtër dhe pantallona të ngjashëm.

View this post on Instagram

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Dukja e saj u kompletua edhe nga aksesorët e shumë, teksa kishte makijazh të theksuar dhe flokët e gjata i binin sipër shpatullave.

Të gjitha lajmet nga Era Istrefi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Era Istrefi

Natyrisht, nuk munguan pëlqime dhe komentet e shumta nga ana e admiruesve të saj.

Ndërkohë, theksojmë që Era aktualisht po shijon suksesin e bashkëpunimit që së fundmi solli me Butrint Imerin “Lonely”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori