Një prej çifteve më të famshme të showbizzit në muajin dhjetor janë bërë prindër të dy binjakëve, një vajze dhe një djali.

Reklama

Bëhet fjalë për këngëtarin Enrique Iglesias dhe tenisten Anna Kournikova.

Për herë të parë prindërit e rinj kanë prezantuar bebushat e tyre në rrjetet sociale.

Secili nga prindërit ka pubilkuar foto me njërin nga binjakët, në llogaritë përkatëse me shkeimin: “Dielli im”.

As Enrique as Anna nuk kanë specifikuar nëse në duar mbajnë vajzën apo djalin, pasi dallimi midis tyre është mjaft i vështirë.

Enrique dhe Anna prej vitesh janë prej çifteve më të dashura. /TCH/