Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në rrjetin social Instagram.

Ajo është thuajse çdo ditë aktive në këtë rrjet sociale, duke publikuar për fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet muzikore.

Jo të rralla janë rastet kur Haxhia publikon për ndjekësit edhe ndonjë imazh provokues.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Të tilla janë fotografitë e fundit që ajo ka publikuar, ku shfaqet në poza atraktive në shtratin e saj.

View this post on Instagram

Milmengjesss 😴 #sleepyface

A post shared by ENCA (@enca) on Dec 4, 2019 at 8:04am PST

Teksa pozon e zhveshur dhe mbuluar vetëm me çarçafët e saj, Enca bën që e gjithë vëmendja e fansave të kthehet nga ajo.

“Doli dielli”, shkoi ajo në mbishkrimin e njërës prej fotografive, duke mos bërë të ditr nëse këto imazhe janë nga xhirimet e ndonjë klipi të ri, apo thjeshtë fotosesioni i radhës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Doli Dielli ☀️ Photo @iljanstermolli 💫

A post shared by ENCA (@enca) on Dec 6, 2019 at 8:58am PST