Enca Haxhia thotë se dallim për të nuk përbën të qenurit ose jo në lidhje.

Këngëtarja provokative ka publikuar një foto me të cilën ka nxitur reagime të shumta.

Për Encën si duket si me të dashur, si jo, nuk ka dallim në financa.

SI duket Enca është një femër e pavarur financiarisht dhe nuk pret nga i dashuri që të financohet.

“Unë si me burrë, si pa burrë”, shkruan në foton ilustruese me të cilën Enca bën të ditur se ajo i ka mirë punët në aspektin financiar.

View this post on Instagram

Rendez-Vous Out Tomorrow On Youtube 🔮💏 11:00

A post shared by ENCA (@enca) on Aug 25, 2018 at 11:25am PDT

Këngëtarja më shumë provokon në rrjete sociale teksa la për të dëshiruar shumë me projektet e publikuara gjatë verës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Kush e gjen cfare po kerkoja ? 😂

A post shared by ENCA (@enca) on Aug 12, 2018 at 9:46am PDT