Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, gjatë kësaj kohe ka qenë më pasive në rrjete sociale.

Kjo për shkak të incidentit që kishte në njërën prej këmbëve, ndonëse duket se e ka tejkaluar këtë.

Zeshkania së fundmi është rikthyer me disa poza atraktive, të cilat i ka ndarë me mbi dy milionë fansat e saj.

Enca (Foto: Instagram)

Ajo vjen në formë mahnitëse e veshur shumëngjyrëshe, teksa edhe çizmet janë të po së njëjtës ngjyrë.

Flokët e lëshuara nga njëra anë dhe grimi i lehtë e kanë bërë të duket edhe më tërheqëse.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Rikthimi i artistes 25 vjeçare bëri bujë të madhe në rrjete sociale, duke u mirëpritur nga ndjekësit dhe publiku.

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Sa i përket projekteve muzikore, “Break Down” mbetet kënga e fundit e lansuar nga Enca në bashkëpunim me reperin Don Xhon, e cila ka kaluar mbi 12 milionë klikime. /Telegrafi/