0Shares

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është e njohur për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo rrëmbeu sërish vëmendjen e mediave për një set mjaft ‘të nxehtë’ ku shfaqej duke ekspozuar në masë të madhe gjoksin e saj.

Shpesh, ajo ka rënë pre edhe e programit të ‘photoshopit’ në rastet kur e ka përdorur, gjë të cilën mesa duket e ka bërë edhe në foton e fundit.

Në fotografi me gjinjtë e ekspozuar që Enca hodhi pak ditë më parë në Instagram, vërehet se gishtat e këngëtares te telefoni duken pak më të zgjatur se ç’mund të jenë normalisht.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Sido që të jetë, ajo duket bukur dhe atraktive në thuajse çdo fotografi që hedh në Internet. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)