Enca Haxhia asnjëherë nuk ka hezituar të vë në plan të parë figurën e saj trupore përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale.

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet luksoze, ndërsa me fansat e saj të shumtë në Instagram i ka ndarë disa fotografi dhe video nga çastet që po i kalon.

Dhe natyrisht që e ka ngacmuar imagjinatën e gjinisë së fortë përmes dukjes, me të cilën është shfaqur.

Ajo është shfaqur me rrobabanje dhe si gjithmonë, ka vënë në plan të parë ‘asetin’ më të përfolur të saj – gjoksin.

Të gjitha lajmet nga Enca Haxhia Të gjitha lajmet nga Enca Haxhia

(Foto: InstStory/enca)

Këngëtarja numëron mbi 2.1 milionë ndjekës në Instagram, ndërsa imazhet kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/enca)

View this post on Instagram

Life is good 🙌🏽💗

A post shared by ENCA (@enca) on Sep 11, 2019 at 8:40am PDT