0Shares

Enca Haxhia është duke i shijuar pushimet në det me shoqërinë e saj.

Këngëtarja i mban të informuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale për argëtimin dhe kënaqësitë që po shijon.

Enca publikon fotografinë ku shfaqet më e zhveshur se asnjëherë (Foto, +16) Enca publikon fotografinë ku shfaqet më e zhveshur se asnjëherë (Foto, +16)

Të dielën, ajo ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke u larë, ndërsa si pjesë e lojës e fundos në ujë një shoqe të saj.

“Tag një shok/shoqe që e kishe mbyt”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e videos, në të cilën në plan të parë është gjoksi i saj.

Tag nje shok/shoqe qe e kishe myt 😂 @sarahlohja ❤️

A post shared by ENCA (@enca) on Jun 18, 2017 at 8:49am PDT

Ndërsa këto ditë, Enca kohë pas kohe ka publikuar fotografi nga pushimet e saja, ku në plan të parë është trupi i saj. /Telegrafi/

Një pozë mbi ‘jet-ski’ (Instagram)

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)