Aktorja e popullarizuar shqiptare, Eliona Pitarka, në këto ditë vere është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan imazhe me fansat e saj të shumtë.

Ajo numëron mbi 333 mijë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri fotografitë e saj të reja.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on Jul 19, 2019 at 5:38am PDT

Dhe derisa jemi në sezonin e verës, bukuroshja është kujdesur që pozat e reja të jenë nga plazhi dhe deti.

Të gjitha lajmet nga Eliona Pitarka Të gjitha lajmet nga Eliona Pitarka

Në fotografitë e publikuara, Eliona nuk ka hezituar të ngacmojë imagjinatën e gjinisë së fortë.

Ndryshe, pritet që aktoren ta shohim në edicionin e ri të spektaklit televiziv, “Apartamenti 2XL”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Full of colors 🧡💙💜

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on Jul 20, 2019 at 7:36am PDT

View this post on Instagram

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on Jul 18, 2019 at 6:39am PDT