LAJMI I FUNDIT:

Elinel paralajmëron duetin me Dafinën

Elinel paralajmëron duetin me Dafinën
(Foto: Instagram/rrugaco/dafina.zeqiri)
Reklama

Përmes një njoftimi në rrjetet sociale, Elinel ka bërë të ditur se nesër (e enjte) do ta lansojë bashkëpunimin e ri muzikor.

Kënga titullohet “A mke dasht” dhe do të vijë në duet me autoren e shumë hiteve, Dafina Zeqiri.


“Një limon për këto pak ditë vere që kanë mbetur. Një këngë origjinale dhe shumë e dashur për mua”, është përshkrimi në njoftimin e Granit Bajraktarit.

View this post on Instagram

A post shared by ELINEL ᶫᶰᶫ (@rrugaco)

Dafina ka qenë shumë aktive gjatë këtij viti duke sjellë hite të njëpasnjëshme shumë prej të cilave kanë qenë edhe bashkëpunime.

Realizimi më i fundit muzikor i saj ka qenë dueti me Elgit Dodën, “Si mua”, i lansuar më 11 gusht dhe tashmë numëron më shumë se pesë milionë shikime në YoTube.

Edhe Elinel ka qenë mjaft produktiv gjatë vitit 2023 duke sjellë disa projekte muzikore. Së fundmi, ai ka bashkëpunuar me Skerdin në publikimin e duetit “Gaso”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori