Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, duke marrë vëmendjen me dukjen e saj atraktive.

Një gjë të tillë e ka bërë në fotografitë e fundit që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Foto: Bleona/Instagram

Këngëtarja ka pozuar me një fustan të bardhë dhe të shkurtër, pak të hapur te pjesa e dekoltesë, duke vënë kështu në pah gjoksin atraktiv.

Ajo gjithashtu ka theksuar linjat e saj trupore, për të cilat është shquar dhe komplimentuar gjithmonë nga fansat.

Foto: Bleona/Instagram

Një kapele dhe qeni i saj shoqërues, ishin detajet që zbukuruan edhe më tepër këto fotografi të bukuroshes shqiptare.

Bleona përndryshe vazhdon të jetojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka të përqendruar të gjitha aktivitetet e saj, me udhëtime herë pas here në Shqipëri. /Telegrafi/

Foto: Bleona/Instagram