Ekipi i Kardashian është duke punuar mjaft shumë për të fshirë një fotografi të Khloe që tashmë është bërë virale.

Në imazh, tregohet fiziku dhe fytyra e yllit të “Keeping Up With the Kardashians” siç është në të vërtetë pa ndonjë ndërhyrje.

Shkrepja, e cila thuhej të ishte private, është shpërndarë gjithandej në rrjete sociale.

Khloe Kardashian (Foto: Page Six)

Por, shumë kopje të fotos u përfshinë nën kërcënime ligjore nga ekipi i Kardashian, të cilët e quajtën imazhin ‘e bukur’ por deklaruan se do të donin ta fshinin përgjithmonë sepse ishte i paautorizuar.

“Fotoja u mor nga Khloe gjatë një mbledhje familjare private dhe u postua në rrjetet sociale pa leje”, tha Tracy Romulus, shefi i marketingut për KKW Brands, në një deklaratë.

“Khloe duket bukur, por është brenda të drejtës së autorit dhe dëshiron të largohet pasi nuk kishte qëllim të publikohej”.

Khloe Kardashian (Foto: Instagram)

Kjo nuk është hera e parë që Khloe kryqëzohet nga fansat e publiku për imazhet e saj, duke shtuar se në çdo fotografi shfaqet e ndryshme. /Telegrafi/