LAJMI I FUNDIT:

Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Edona James tregon se çka i pëlqen më shumë tek një mashkull

Edona James u kthye në një personazh tejet të komentuar që kur u bë pjesë e Big Brother VIP Kosova 2.

Transgjinorja po vazhdon aventurën e saj në shtëpinë e famshme duke u bërë pjesë e debateve dhe situatave të ndryshme me banorët.

Edona nuk heziton që të flas edhe për jetën e saj private dhe së fundmi në një bisedë me Lindën ka zbuluar karakteristikat që e tërheqin tek një mashkull.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

“Nuk kam tip, por me të ndodh kur e sheh dikë e dashurohesh sikur të ka ndodhur ty, ka djem të bukur, por kur e hapin gojën kryhet, kam qejf që burri të jetë më i vendosur, më serioz, nuk dua që të jetë si unë, duhet të jetë dikush që më mbron”, ka thënë Edona mes tjerash.

Edona ndërkohë gjatë ditës së sotme pati një debat të fortë me dy banorët e tjetër, Albyn dhe Lumbardhin.

Pas përplasjes së ashpër me ta, ajo nuk arriti t’i kontrollonte emocionet, duke shpërthyer kështu në lot.

Ndryshe, kujtojmë që këtë javë janë në nominim të gjithë banorët e shtëpisë dhe njëri nga ta pritet të eliminohet këtë të premte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori