LAJMI I FUNDIT:

Edona James: Kam kryer marrëdhënie shumë në jetën time, tani nuk dua të bëj me çdokë

Edona James: Kam kryer marrëdhënie shumë në jetën time, tani nuk dua të bëj me çdokë
Foto: Screenshot/Instagram

Edona James ka qenë një personazh origjinal dhe pa filtra në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo shpesh ka ngacmuar banorët, gjersa herë pas here ka folur edhe për jetën intime.


E së fundmi në një intervistë për Prive, transgjinorja nga Suhareka ka folur rreth kësaj pjese.

“Kam kryer marrëdhënie shumë në jetën time, kam dëshirë tani me një person që e vlerësoj, se e njoh, se e kuptoj, se e kam një marrëdhënie shumë të mirë”, tha biondja.

Edona James flet për kohën kur ndërroi gjininë: Nuk kam guxuar të dalë në rrugë, është shokuar një Kosovë
Lexo po ashtu Edona James flet për kohën kur ndërroi gjininë: Nuk kam guxuar të dalë në rrugë, është shokuar një Kosovë

Ajo më tej shtoi: “Nuk është sikur para dhjetë viteve, kur e kam parë dikë dhe kam bërë. Tani jo. E vlerësoj jetën shumë më shumë, nuk ia jap gjithkujt. Kam dashur të marrë vëmendje prej burrave”.

View this post on Instagram

A post shared by Kenget tona (@kengettona)

Edona ka qenë në mesin e katër finalistëve të Big Brother, ku ishte në garë me: Lumbardhin, Shqipen dhe Blerando.

Lumbardh Salihu theksojmë që u shpall fitues i edicionit të dytë, ku fitoi plot 144 mijë euro. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori