0Shares

Miranda Kerr kohë më parë i ka dhënë fund beqarisë së saj.

Ajo u martua me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel.

Çifti shkëlqyes në imazhet për Vogue…

Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar në mesin e të cilëve miq dhe familjarë.

Inspirohuni nga të famshmet për veshjet e verës! (Foto/Video) Inspirohuni nga të famshmet për veshjet e verës! (Foto/Video)

Edhe pse ndër dasmat më të komentuara në mediat botërore, çifti mbajti private momentet duke i publikuar tash disa prej këtyre momenteve për Vogue.

Fustani i bardhë shumë i ngjanë…

Aktorja 34 vjeçare shfaqet e magjishme në një fustan të bardhë, tekas shkëlqen në krah të bashkëshortit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)