LAJMI I FUNDIT:

E kërkon Barcelona, por e transferon Guardiola (Foto)

E kërkon Barcelona, por e transferon Guardiola (Foto)

Marquinhos do të transferohet në Manchester City.

Qendër-mbrojtësi brazilian i Paris Saint-Germain ka një vit që po kërkohet nga gjiganti katallan, por, ai pritet t’i bashkohet skuadrës së drejtuar nga ish trajneri i Barcelonës.


Vlera e 22-vjeçarit sipas ueb-faqes së specializuar transfermarkt.de kap shifrat prej 30 milionë euro.

Vlen të ceket se ish-mborjtësi i skuadrës italiane të Romës kërkohet edhe nga Manchester United dhe Chelsea. /Telegrafi/

marki

Në trend Sport

Më shumë
Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Kane zbulon mbrojtësit më të vështirë me të cilët është përballur në karrierën e tij

Bundesliga
Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Armando Broja drejt transferimit në Serie A

Premier League
UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë

UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë "kafshë"

Përfaqësueset
Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Vendimi skandaloz i gjyqtarit tërboi lojtarët e Man Cityt, Haaland e humbi plotësisht durimin gjatë dhe pas ndeshjes

Premier League
Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Ten Hag ka humbur mbështetjen e disa lojtarëve në dhomën e zhveshjes

Premier League
Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Kosova në vazon e dytë në Ligën C të Kombeve, këta janë kundërshtarët e mundshëm

Përfaqësuesja e Kosovës
Kalo në kategori