LAJMI I FUNDIT:

E djeg për së gjalli gruan në prezencë të fëmijëve (Foto/Video, +18)

E djeg për së gjalli gruan në prezencë të fëmijëve (Foto/Video, +18)

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Rumani, ku një burrë i ka vënë flakën gruas së vet në prezencë të dy fëmijëve të tyre.

Reklama

Pamjet e tmerrshme janë filmuar nga kamerat e sigurisë, ku shfaqet gruaja duke qëndruar në një restorant në qytetin Buhusi në pjesën veriore të Rumanisë, transmeton Telegrafi.

Si pasojë e këtij veprimi rrëqethëse, gruaja e pafajshme ka pësuar lëndime të rënda trupore, e cila në momentin kritik ishte duke qëndruar në tavolinë me nënën dhe dy nga tre fëmijët e saj.

Situata u tensionua kur burri sulmoi gruan në prezencë të dhjetëra mysafirëve përfshirë edhe fëmijët e tij, ndërkaq pasi disa minutave ai i derdh një lëndë djegëse dhe i vë flakën, dhe largohet nga vendi i ngjarjes thuajse nuk ka ndodhur asgjë.

“Ata kishin probleme. Ai vazhdimisht e rrihte dhe gjithmonë ishte i dhunshëm. Për shkak të kësaj dhune të vazhdueshme, ajo kishte mbetur e traumatizuar së bashku me fëmijët”, ka deklaruar një i afërm i viktimës. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Rusia humbi 320 ushtarë vetëm ditën e fundit – Ukraina publikon edhe humbjet ruse në përgjithësi

Rusia humbi 320 ushtarë vetëm ditën e fundit – Ukraina publikon edhe humbjet ruse në përgjithësi

Botë
Moska publikon intervistën me admiralin

Moska publikon intervistën me admiralin "e vdekur"

Botë
Daçiq deklaroi se Radoiçiq nuk ishte në pamjet e publikuara nga Manastiri i Banjskës, por Vuçiq para 6 muajve e pranonte se ai qëndron prapa personave të maskuar në veri të Kosovës

Daçiq deklaroi se Radoiçiq nuk ishte në pamjet e publikuara nga Manastiri i Banjskës, por Vuçiq para 6 muajve e pranonte se ai qëndron prapa personave të maskuar në veri të Kosovës

Serbia
Mercenarët e Wagnerit kthehen në lindje të Ukrainës

Mercenarët e Wagnerit kthehen në lindje të Ukrainës

Evropa
Industria farmaceutike për ndalimin e

Industria farmaceutike për ndalimin e "kimikateve të përjetshme": Së shpejti nuk do të ketë ilaçe

Evropa
Qeveria gjermane miraton një plan shumë miliardë eurosh - pritet të përfitojnë fëmijët dhe familjet e tyre

Qeveria gjermane miraton një plan shumë miliardë eurosh - pritet të përfitojnë fëmijët dhe familjet e tyre

Evropa
Kalo në kategori