LAJMI I FUNDIT:

Dukja e yjeve të hit-komedisë “The Big Bang Theory” para se të bëheshin të famshëm

Dukja e yjeve të hit-komedisë “The Big Bang Theory” para se të bëheshin të famshëm
(Foto: Michael Yarish/CBS via Getty Images)

“The Big Bang Theory”, është cilësuar si një nga serialet më të mira komike të të gjitha kohërave.

Reklama

Ky serial ka filluar qysh nga viti 2007 dhe shumë njerëz ankohen se shakatë e këtij seriali bazohen në stereotipe etnike dhe sociale. Sidoqoftë, këto personalitete tanimë kanë pushtuar zemrat e shumë njerëzve në mbarë botën me çoroditjen, naivitetin dhe inteligjencën e tyre.

Andaj mund të themi se nuk ka asgjë më të mirë nëse rikthehemi në fëmijërinë e tyre për t’i parë ata në fillim të karrierës. Disa nga këta yje kanë ruajtur edhe karakteristikat e tyre të larmishme përgjatë viteve, dhe disa prej tyre vështirë se mund të njihen.

Bright Side ka krijuar një album me personazhet e kësaj komedie kur ishin të vegjël duke i krahasuar me pamjen e tyre sot.

Përndryshe, tashmë i ka ardhur fundi edhe këtij seriali pas 12 sezonesh emetimi, ndërsa dashamirët e kësaj komedie nuk do ta shohin më aktorin Jim Parsons në rolin e Sheldon Cooper.

1. Jim Parsons (Sheldon Cooper)

2. Mayim Bialik (Amy Farrah Fowler)

3. Johnny Galecki (Leonard Hofstadter)

4. Kaley Cuoco (Penny Hofstadter)

5. Simon Helberg (Howard Wolowitz)

6. Melissa Ivy Rauch (Bernadette Rostenkowski-Wolowitz)

7. Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali)

8. Kevin Sussman (Stuart Bloom)

9. John Ross Bowie (Barry Kripke)

10. Sara Gilbert (Leslie Winkle)

11. Sara Rue (Stephanie Barnett)

12. Kate Micucci (Lucy)

13. Christine Baranski (Dr. Hofstadter)

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Një influencues kinez ndërron jetë pas sfidës me alkool në TikTok - piu shtatë shishe gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Kalo në kategori