Këngëtarja e njohur, Arta Bajrami – Sekiraqa, feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 39-të.

Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, fansat e saj dhe familjarët e saj.

View this post on Instagram

Muaji im i lindjes Janari ❄️🥰

A post shared by A r t a B a j r a m i (@artathequeen) on Jan 6, 2019 at 7:37am PST

Një nga urimet më të veçanta, Arta e ka pranuar nga vëllai i saj, njëherësh dhe producenti i saj më i besuar, Don Arbas.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ky i fundit, ka publikuar një fotografi të së motrës në Instagram ,në mbishkrimin e së cilës ka bërë një dedikim të veçantë për motrën e tij.

“Faleminderit motra ime e dashur, që je zëri i përsosur i karrierës muzikore të jetës time. Superheronjtë janë një në milion. Motrat si ti janë një në jetë. Gëzuar ditëlindje”, janë fjalët e Don Arbas në Instagram.

Arta përndryshe është shumë aktive në tregun e muzikës me projekte të shumta, të cilat ia beson vëllait të saj, në studion “Arbasound”.

Ajo është e martuar prej vitesh me Xhimi Sekiraqën, me të cilën ka tre fëmijë, dhe jetojnë së bashku në Prishtinë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🍁🌺♥️♥️

A post shared by A r t a B a j r a m i (@artathequeen) on Nov 3, 2018 at 2:57am PDT