LAJMI I FUNDIT:

Dominic West: Një transgjinor duhet të jetë James Bondi i ri

Dominic West: Një transgjinor duhet të jetë James Bondi i ri

Dominic West kohët e fundit ka deklaruar se duhet të bëhet një ndryshim në vazhdimin e ardhshëm të James Bondit dhe se personi transgjinor duhet të luajë rolin kryesor.

Reklama

Ai tashmë ka një propozim, i cili mund të interpretojë personazhin kryesor të filmit kult, duke propozuar Hannah Grafin, një ushtar transgjinor me rezultatet më të mira në ushtrinë amerikane.

Dominic i tha The Sunday Times se “Hannah është një vajzë e bukur dhe se ideja e rolit të saj në James Bond është e shkëlqyer”.

Ai theksoi se kjo do të vinte theksin tek njerëzit transgjinorë në ushtri që ka mjaft të tillë.

“Patjetër do të pranoja rolin e ofruar për mua. Por, unë do t’ia sugjeroja emrin e Hannah ose dikujt të ngjashëm me të,” tha Dominic.

Hannah ndryshoi gjininë e saj disa vjet më parë, dhe në fillim të këtij viti u martua me Jaken, i cili është gjithashtu person transgjinor.

Hannah theksoi se ishte e nderuar me idenë e Domenicut, por se nuk ishte ende e gatshme të shkonte në aktrim. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Fjolla Morina duket tërheqëse në kostumin elegant

Magazina
Kalo në kategori