LAJMI I FUNDIT:

Djalin e zuri gjumi në krahët e ngrohtë të nënës së tij dhe më pas babai bëri këtë veprim të papritur

Djalin e zuri gjumi në krahët e ngrohtë të nënës së tij dhe më pas babai bëri këtë veprim të papritur

Ata thonë se nuk duhet ta zgjoni fëmijën tuaj derisa ai është duke fjetur, por një çift zbuloi një mënyrë qesharake për të zgjuar trashëgimtarin e tyre dy vjeçar përmes këngës së tij “të preferuar”.

Besojmë se nuk do të shihni asgjë më të lezetshme sot dhe video është bërë viral në internet dhe ka “marrë” më shumë se 5.6 milionë shikime.

Në plan të parë, ne shohim nënën Kinsey Samrib nga Karolina e Veriut me djalin e saj dyvjeçar Maverick duke fjetur në krahë.


Skena e hareshme, në një moment, ndërpritet nga ritmet e këngës “I Like to Move It” dhe më pas gjithçka kthehet!

@aliceinkinzland Literally full comatose and all it takes is his jam and hes ready to roll. DEF gonna make the best ride or die friend someday 🤣 this kid makes me giggle nonstop! #foryou #foryoupage #fyp #dance #rideoride #jam #toddler #toddlermom #moveit #friend #vibes #itsavibe ♬ original sound – aliceinkinzland

Vogëlushi me sa duket nuk ishte shumë i lodhur për të kërcyer dhe për të filluar të lëkundet në ritmin e muzikës, raporton newsweek.

Kinsey pretendon se nuk e dinte se trashëgimtari do të reagonte kështu.

“Videoja është regjistruar pas një fundjave të ngarkuar. Kisha shumë punë dhe Maverick festoi ditëlindjen e tij të dytë. Kjo këngë luhej të shtunën dhe të dielën, ndaj burri donte të kontrollonte se si do të reagonte ndaj saj kur të zgjohej”, ka shpjeguar ajo.

Nëna shton se Maverick pëlqen zhanre të ndryshme, por nuk e kishte idenë që videoja e puthjes së saj do të bëhej një hit viral.

“E publikova sepse është qesharake dhe e lezetshme”, shtoi ajo. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Boshnjaku i dehur bëri një ndër marrëzitë e paparë në jetë

Boshnjaku i dehur bëri një ndër marrëzitë e paparë në jetë

Fun
Çifti nga Kuvajti divorcohet vetëm tre minuta pasi u shpallën burrë e grua, arsyeja do iu bëjë të qeshni

Çifti nga Kuvajti divorcohet vetëm tre minuta pasi u shpallën burrë e grua, arsyeja do iu bëjë të qeshni

Fun
Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Vajza i mori qenit tasin me ushqim, shikoni si ka reaguar ai

Fun
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Stjuardesa e qetësoi foshnjën që qante me një gjest të mrekullueshëm

Stjuardesa e qetësoi foshnjën që qante me një gjest të mrekullueshëm

Fun
Pamje e çuditshme: Fëmijët e Uellsit të tmerruar nga një vepër arti në shkollën e tyre

Pamje e çuditshme: Fëmijët e Uellsit të tmerruar nga një vepër arti në shkollën e tyre

Interesante
Kalo në kategori