LAJMI I FUNDIT:

Disa muaj pasi ishte zhdukur nga një park lojërash në Washington, gjendet rrëshqitësja – e habitshme se ku e gjeti policia

Disa muaj pasi ishte zhdukur nga një park lojërash në Washington, gjendet rrëshqitësja – e habitshme se ku e gjeti policia
Reklama

Gjatë muajit të fundit të vitit 2020, një rrëshqitëse nga një shesh lojërash publike në shtetin Uashington u zhduk në mënyrë misterioze.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një rrëshqitëse, të cilën policia lokale më në fund arriti ta gjente.


Por çfarë bie në sy është fakti se “hajni” e kishte vendosur atë në një vend jo të zakonshëm.

Rrëshqitësja u gjet e montuar në një shtrat në dhomën e gjumit të një fëmije.

Departamenti i Policisë në Pasco postoi në lidhje me incidentin në Facebook, ku shkruajti se rrëshqitësja ishte zhdukur në dhjetor nga një park i qytetit në Tierra Vida.

Me sa duket, një detektiv po kontrollonte pronën për pjesët e një makine që ishte humbur kur ata bënë zbulimin.

Detektiva Julie Lee ishte duke ekzekutuar një urdhër kërkimi në një shtëpi dhe hyri në dhomën e gjumit ku pa rrëshqitësen e montuar në shtratin e një fëmije.

Ajo me sa duket kujtoi rrëshqitësen e sheshit të lojërave që mungonte dhe kontaktoi përfaqësuesit e parkut për ta marrë atë. /Telegrafi/

THE RETURN OF THE STOLEN SLIDE! Do you remember back in mid-December when we reported the theft of playground equipment…

Posted by Pasco Police on Tuesday, March 9, 2021

Në trend Fun

Më shumë
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Seks në rrugë (Video, +18)

Seks në rrugë (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori