DJ amerikan, Diplo, ka performuar në natën e katërt njëherësh të fundit në festivalin “Sunny Hill”.

Reklama

Ai dhuroi një energji të mahnitshme përpara publikut shqiptar duke krijuar kështu një atmosferë të paharrueshme.

Thomas Wesley Pentz (emri i vërtetë) së fundmi ka ndarë një prapskenë nga festivali, ku shfaqet me yllin Dua Lipa.

View this post on Instagram

A post shared by diplo (@diplo)

Të njëjtit shihen duke bërë poza para kamerës në videon që mori reagime të shumta në Instagramin e Diplos.

Dua Lipa ndan momente të tjera të veçanta nga “Sunny Hill”: Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim Dua Lipa ndan momente të tjera të veçanta nga “Sunny Hill”: Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim

Dyshja tashmë njihen edhe si bashkëpunëtorë shumë të mirë, duke qenë se numërojnë një hit.

Foto: Instagram

“Electricity” mban titullin kënga e tyre, e cila është publikuar rreth tri vite më parë dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 160 milionë klikime në YouTube.

Reklama

Krahas Diplos, të tjerë yje që performuan në “Sunny Hill” ishin: J Balvin, DJ Regard Burak Yeter, Aj Tracey, Skepta etj. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Instagram