LAJMI I FUNDIT:

Digjet një veturë në Shkup, shkaktohen dëme materiale

Digjet një veturë në Shkup, shkaktohen dëme materiale
Foto: Ilustrim

Sot (30.11.2023) në SPB Shkup është raportuar se në ora 00:16 në rrugën “Vladimir Polezhinovski” ka rënë zjarr në automjetin e pasagjerëve “Alfa Romeo” me targa regjistrimi të Manastirit në pronësi të shtetasit O.N. nga Manastiri.

Një ekip i Brigadës së zjarrfikësve të Shkupit ka mbërritur në vendngjarje ku ka bërë të munduar edhe shuarjen e zjarrit.

Nga SPB Shkup njoftojnë se nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Ndërkohë që po punohet për zbardhjen e plotë të rastit nëse ka qenë zjarr i qëllimshëm apo bëhet fjalë për aksident.


Në trend Lajme

Më shumë
Familjarët e 26 vjeçarit që vdiq nga aksidenti në Prishtinë i falin gjakun familjes së shoferes

Familjarët e 26 vjeçarit që vdiq nga aksidenti në Prishtinë i falin gjakun familjes së shoferes

Lajme
Rama: Sipas logjikës mesjetare të Putinit për luftën, Mongolia do të përfshinte territorin e Rusisë

Rama: Sipas logjikës mesjetare të Putinit për luftën, Mongolia do të përfshinte territorin e Rusisë

Lajme
Kërcënuan me vrasje pjesëtarët e KFOR-it në një fshat të Prizrenit, Gjykata merr vendim ndaj të dyshuarve

Kërcënuan me vrasje pjesëtarët e KFOR-it në një fshat të Prizrenit, Gjykata merr vendim ndaj të dyshuarve

Lajme
Dogana kap mbi 4 mijë euro mallra të kontrabanduara në autobusin e linjës Serbi-Kosovë

Dogana kap mbi 4 mijë euro mallra të kontrabanduara në autobusin e linjës Serbi-Kosovë

Kronika e Zezë
Osmani pritet nga Rama dhe Zelensky: Njohja e Kosovës nga Ukraina do të vijë bashkë me fitoren e luftës

Osmani pritet nga Rama dhe Zelensky: Njohja e Kosovës nga Ukraina do të vijë bashkë me fitoren e luftës

Lajme
Vaktia e Ramazanit 2024

Vaktia e Ramazanit 2024

Lajme
Kalo në kategori