Këngëtarja e njohur nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj, komentohet shpesh herë në faqet rozë për dukjen e saj.

Bukuroshja, e cila në Instagram numëron 356 mijë ndjekës, nuk heziton që të ndajë me publikun imazhe dhe video të ndryshme.

Ajo së fundmi ka prezantuar dukjen e saj natyrale, ndërsa shfaqet e mahnitshme edhe pa grim.

Dhurata Ahmetaj (Foto: Instagram)

E njëjta ka arritur të rrëmbejë vëmendje të madhe po ashtu edhe me flokët e valëzuara e një korset të zi.

Të gjitha lajmet nga Dhurata Ahmetaj Të gjitha lajmet nga Dhurata Ahmetaj

Pamja e saj pa makijazh u përfol edhe nga ndjekësit, të cilët e komplimentuan në mënyra të ndryshme për këtë ‘look’.

View this post on Instagram

@revolve

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on Jun 23, 2020 at 12:14pm PDT

Ahmetaj ka kohë që është larguar nga muzika, ndërsa muajve të fundit është përfolur për një lidhje me futbollistin nga Gjilani, Xherdan Shaqirin.

Megjithatë dyshja akoma nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre përkundër aludimeve në media. /Telegrafi/

View this post on Instagram

dress is @h.ours @revolve 🤍

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on May 30, 2020 at 7:46am PDT