Këngëtarja shqiptare Dhurata Ahmetaj, ndonëse ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte të reja, vazhdon të jetë mjaft e ndjekur nga publiku vetëm përmes rrjet5eve sociale.

Shpesh, ajo preferon të ndajë me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë provokuese.

Një të tillë, Ahmetaj e ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft tërheqëse nga Zvicra.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ajo ka pozuar e shtrirë në shtrat me bikini në pjesën e sipërme, duke vënë kështu në pah linjat e theksuara trupore.

View this post on Instagram

mood @loungeapparel

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on Dec 5, 2019 at 7:18am PST

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e saj.

Përndryshe, kënga e fundit që fansat e saj kanë dëgjuar nga ajo mbetet “Qa don ti”, e publikuar në dhjetor të vitit të kaluar. /Telegrafi/