Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

Megjithatë ajo vazhdon të jetë e përfolur dhe të rrëmbejë vëmendjen përmes fotografive atraktive që publikon në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

blurry but happy

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on Jun 24, 2019 at 1:42pm PDT

Së fundmi, Ahmetaj ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet mjaft tërheqëse në kostum të bardhë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ajo ka vënë në pah gjoksin atraktive me dekoltenë e saj të hapur, duke ngacmuar kështu imagjinatën e ndjekësve të saj.

E më shumë se fotografia, tërheqës duket të ketë qenë edhe mbishkrimi i fotografisë, ku këngëtarja shkruan se është e vetëdijshme për pauzën e saj të gjatë që ka bërë në skenë.

View this post on Instagram

heard you guys missed me🙋🏽‍♀️

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on Jul 12, 2019 at 1:57pm PDT

“Dëgjova djema që ju kam munguar”, kanë qenë fjalët e këngëtares në këtë fotografi, në të cilën ka ndaluar komentet duke lënë vetëm opsionin e pëlqimit.

Mesa duket, Dhurata është gati drejt një rikthimi të ri në skenë, marrë parasysh faktin që fansat e ndjejnë mungesën e saj. /Telegrafi/