LAJMI I FUNDIT:

Dhunohet seksualisht një e mitur në Viti

Dhunohet seksualisht një e mitur në Viti
Foto: Ilustrim

Një person është arrestuar nën dyshimin se e ka dhunuar një të mitur .

Reklama

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur në datat 11-12.03.2023, në Viti.

Po ashtu bëhet e ditur se viktimës iu është bërë ekzaminimi mjekësor dhe në bazë të raporteve ekzistojnë elemente të kryerjes së veprës së dhunimit.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka dhunuar viktimën femër kosovare-e mitur. Viktimës iu është bërë ekzaminimi mjekësor dhe në bazë të raporteve ekzistojnë elemente të kryerjes së veprës së dhunimit”, thuhet në raport.

Ndërkaq, familjarët e të dyshuarit kanë dorëzuar raporte mjekësor në bazë të së cilave, i dyshuari ka diagnozën prapambetje mendore e shkallës së lehtë.

Po ashtu, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Kërkesat e BE-së për tejkalimin e situatës në veri dhe telefonat e Kurtit me amerikanët

Kërkesat e BE-së për tejkalimin e situatës në veri dhe telefonat e Kurtit me amerikanët

Lajme
Borrell paraqet tri kërkesa për tejkalimin e krizës në veri, 'dështimi i tyre do të ketë pasoja të rënda'

Borrell paraqet tri kërkesa për tejkalimin e krizës në veri, 'dështimi i tyre do të ketë pasoja të rënda'

Lajme
Numër simbolik i protestuesve në veri, punonjësit komunalë nënshkruhen në listat e evidencës

Numër simbolik i protestuesve në veri, punonjësit komunalë nënshkruhen në listat e evidencës

Lajme

"1000 vjet në dy minuta" - gazetarja e CNN-it shpjegon historinë mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë
Osmani takon kryeministrin britanik, deputetja Kearns: Si miq të Kosovës duhet të vazhdojmë rolin tonë paqeruajtës në të gjitha forumet

Osmani takon kryeministrin britanik, deputetja Kearns: Si miq të Kosovës duhet të vazhdojmë rolin tonë paqeruajtës në të gjitha forumet

Lajme
Trazirat në veri, Rama: Kurti e Osmani nuk kërkuan të konsultohen me mua - nuk jam baba i Kosovës

Trazirat në veri, Rama: Kurti e Osmani nuk kërkuan të konsultohen me mua - nuk jam baba i Kosovës

Lajme
Kalo në kategori