Çdo vajzë e di se një prerje e re freskon pamjen e dikujt.

Dhe viti 2017 ishte një vit kur të famshmit e Hollivudit nuk reshtën së ndryshuari dukjet e tyre.

Me ndryshimin e flokëve edhe figurat e yjeve botërore pësuan ndryshime të mëdha.

Ueb-faqja e njohur Bright Side ka sjell ndryshimet më të ndritshme të personaliteteve të ndryshme të botës së industrisë së filmave.

Ndryshimin më të madh duket se e ka përjetuar këngëtarja, Katy Perry dhe modelja, Cara Delevigne. /Telegrafi/

Kate Hudson

Blake Lively

Olivia Wilde

Selena Gomez

Taylor Swift

Kim Kardashian

Emma Stone

Katie Holmes

Cara Delevingne

Katy Perry