LAJMI I FUNDIT:

Dhjetë rastet kur yjet u paraqitën me veshje identike (Foto)

Dhjetë rastet kur yjet u paraqitën me veshje identike (Foto)
1. Irina Shayk - Rita Ora

Gjëja më e tmerrshme që mund të ndodhë me një vajzë që po shkon në një natë gala, është të veshë të njëjtën veshje si dikush tjetër. Ose, akoma më keq, të fotografuar në atë fustan.

Bright Side bëri një përzgjedhje të këtyre rastësive që ndodhën me bukuroshet e famshme të Hollivudit, transmeton Telegrafi.

Cila prej tyre mendoni se dukeshin më mirë?

10. Fergie – Jane Fonda

9. Nicole Kidman – Rachel McAdams

8. Scarlett Johansson – Jennifer Lawrence

7. Diane Kruger – Rose Byrne

6. Kim Kardashian – Sophie Marceau

5. Sigourney Weaver – Jamie Lee Curtis

4. Selena Gomez – Lucy Hale

3. Julie Bowen – Nicki Minaj

2. Rihanna – Kendall Jenner

1. Irina Shayk – Rita Ora

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Jennifer Lopez ka hequr dorë nga shpëtimi i martesës me Ben Affleck - pasi ajo tashmë po planifikon disa gjëra të reja për të ardhmen

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
“Po i jap vetes kohë për t'u shëruar” – Familja mbretërore do të mbështesë Kate në kthimin e saj të rëndësishëm në detyrë

“Po i jap vetes kohë për t'u shëruar” – Familja mbretërore do të mbështesë Kate në kthimin e saj të rëndësishëm në detyrë

Magazina
Gruaja e Kanye West, Bianca Censori shfaqet pa të brendshme në një fustan transparent gjatë një darke në Itali

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori shfaqet pa të brendshme në një fustan transparent gjatë një darke në Itali

Magazina
“Cilët janë artistët me të cilët s'do të bashkëpunoje kurrë” – Mc Kresha jep një përgjigjje interesante

“Cilët janë artistët me të cilët s'do të bashkëpunoje kurrë” – Mc Kresha jep një përgjigjje interesante

Magazina
Kalo në kategori