LAJMI I FUNDIT:

Devetë e ikura nga cirku, përfunduar në një qendër tregtare (Foto)

Devetë e ikura nga cirku, përfunduar në një qendër tregtare (Foto)

Pasi ikën prej një cirku lëvizës, shtatë deve bënë një xhiro për të përfunduar në një qendër tregtare në periferi.

Kalimtarët e rastit e njoftuan policinë, kur panë kafshët e pazakonta në atë hapësirë të Bergenit të Gjermanisë, pak para mesnatës, transmeton Telegrafi.


Imazhet e shkrepura, i tregojnë devetë teksa qëndrojnë në parkingun e ndriçuar, të hutuara preh ambientit të panjohur.

Qëndrimi i deveve në parking

Raportohet se e tëra ndodhi pasi një punonjës i cirkut e la derën hapur dhe ato u nisën në drejtim të panjohur.

“Kishin shkuar për të parë ofertat e fundit” ka qenë përshkrimi komik, që bëri njësiti policorë.

Bashkë me mirëmbajtësit e cirkut, ata i shoqëruan për t’i kthyer sërish në hapësirat ku qëndrojnë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Mbi 33 milionë shikime - vogëlushi filloi të kërcente menjëherë pasi bëri hapat e para në jetë

Fun
Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Ke gabuar gjatë gjithë jetës: Një i ri tregoi se si hahen ëmbëlsirat Tic Tac, njerëzit janë të shokuar

Fun
Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Hajduti profesionist xhepash zbulon sekretet e vjedhjeve: Turistët janë objektivi i preferuar - kur duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm

Fun
Në mes të një fjalimi të 'zjarrtë', një kryebashkiaku kolumbian i bien pantollat

Në mes të një fjalimi të 'zjarrtë', një kryebashkiaku kolumbian i bien pantollat

Fun
Prindërit i shpuan veshët një foshnje tre muajshe dhe zemëruan publikun

Prindërit i shpuan veshët një foshnje tre muajshe dhe zemëruan publikun

Fun
Ngjarje e pazakontë - pastrojnë borën me makinë kositëse të barit

Ngjarje e pazakontë - pastrojnë borën me makinë kositëse të barit

Fun
Kalo në kategori